Datum Soort wedstrijd info lokatie Aanvang
19/nov/2023 Indoor
Competitie inhaal
Ronde 7
(Jeugd en Volwassen)
Landmans Unie 10:30
21/nov/2023 Indoor
Competitie
Ronde 7
(Jeugd en Volwassen)
Team 1 en individueel:  Concordia St. Oedenrode.
Team 2: L'Union Boxtel.
20:00
24/nov/2023 Indoor
Jeugd Competitie
Ronde 7
(Jeugd)
L'Union Boxtel 19:00
26/nov/2023 Indoor
Competitie inhaal
Ronde 8
(Jeugd en Volwassen)
L'Union Boxtel 10:30
12/dec/2023 25m1p
Competitie
Ronde1
(Jeugd en Volwassen)
Team 1:  L'Union Boxtel.
Team 2 en individueel: Ontspanning St. Oedenrode.
20:00
15/dec/2023 25m1p
Jeugd Competitie
Ronde1
(Jeugd)
Landmans Unie 19:00
17/dec/2023 25m1p
Competitie inhaal
Ronde1
(Jeugd en Volwassen)
Landmans Unie 10:30
7/jan/2024 25m1p
overig
NHB beker Ronde 2
(Jelt, Adrie, Marchel en Henk.)
VZOD Volkel 10.00
9/jan/2024 25m1p
Competitie
Ronde2
(Jeugd en Volwassen)
Team 1:  Concordia St. Oedenrode.
Team 2 en individueel: Rozenjagers Eerde.
20:00
12/jan/2024 25m1p
Jeugd Competitie
Ronde2
(Jeugd)
L'Union Boxtel 19:00
14/jan/2024 25m1p
Competitie inhaal
Ronde2
(Jeugd en Volwassen)
L'Union Boxtel 10:30
16/jan/2024 25m1p
Competitie
Ronde3
(Jeugd en Volwassen)
Team 1:  Landmans Unie.
Team 2 en individueel: L'Union Boxtel.
20:00
19/jan/2024 25m1p
Jeugd Competitie
Ronde3
(Jeugd)
Ontspanning 19:00
21/jan/2024 25m1p
Competitie inhaal
Ronde3
(Jeugd en Volwassen)
Rozenjagers 10:30
27/jan/2024 Indoor
Competitie
RK individueel
()
0 0:00
28/jan/2024 Indoor
Competitie
RK individueel
()
0 0:00
30/jan/2024 25m1p
Competitie
Ronde4
(Jeugd en Volwassen)
Team 1:  L'Union Boxtel.
Team 2 en individueel: Ontspanning St. Oedenrode.
20:00
2/feb/2024 25m1p
Jeugd Competitie
Ronde4
(Jeugd)
Concordia 19:00
3/feb/2024 Indoor
Competitie
RK Team
()
0 0:00
4/feb/2024 Indoor
Competitie
RK Team
()
0 0:00
4/feb/2024 25m1p
Competitie inhaal
Ronde4
(Jeugd en Volwassen)
Amicitia Schijndel. 10:30
18/feb/2024 25m1p
overig
Moubeker
(Jeugd en Volwassen)
L'union Boxtel. 10:30
20/feb/2024 25m1p
Competitie
Ronde5
(Jeugd en Volwassen)
Team 1:  Amicitia Schijndel.
Team 2 en individueel: Rozenjagers Eerde.
20:00
23/feb/2024 25m1p
Jeugd Competitie
Ronde5
(Jeugd)
Landmans Unie 19:00
25/feb/2024 25m1p
Competitie inhaal
Ronde5
(Jeugd en Volwassen)
Recht door Zee Gemonde. 10:30
27/feb/2024 25m1p
Competitie
Ronde6
(Jeugd en Volwassen)
Team 1: Amicitia Schijndel.
Team 2 en individueel: L'Union Boxtel.
20:00
1/mrt/2024 25m1p
Jeugd Competitie
Ronde6
(Jeugd)
Rozenjagers 19:00
3/mrt/2024 25m1p
Competitie inhaal
Ronde6
(Jeugd en Volwassen)
L'union Liempde. 10:30
5/mrt/2024 25m1p
Competitie
Ronde7
(Jeugd en Volwassen)
Team 1:  Concordia St. Oedenrode.
Team 2 en individueel: L'Union Boxtel.
20:00
8/mrt/2024 25m1p
Jeugd Competitie
Ronde7
(Jeugd)
L'Union Boxtel 19:00
10/mrt/2024 25m1p
Competitie inhaal
Ronde7
(Jeugd en Volwassen)
Ontspanning 10:30