Wedstrijd Kalender L'Union Boxtel

Dag Datum Soort wedstrijd systeem info lokatie Aanvang Leeftijd overige info
zondag 19-nov-2023 Competitie inhaal Indoor Ronde 7 Landmans Unie 10:30 Jeugd en Volwassen Landmans Unie 1843:
Dopheiweg 5
5482 XZ Schijndel.
dinsdag 21-nov-2023 Competitie Indoor Ronde 7 Team 1 en individueel:  Concordia St. Oedenrode.
Team 2: L'Union Boxtel.
20:00 Jeugd en Volwassen Concordia:
Boskantseweg 77a
5492 VA St. Oedenrode.

L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel.
vrijdag 24-nov-2023 Jeugd Competitie Indoor Ronde 7 L'Union Boxtel 19:00 Jeugd L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
zondag 26-nov-2023 Competitie inhaal Indoor Ronde 8 L'Union Boxtel 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
dinsdag 12-dec-2023 Competitie 25m1p Ronde1 Team 1:  L'Union Boxtel.
Team 2 en individueel: Ontspanning St. Oedenrode.
20:00 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel

Ontspanning:
Bremhorst 8
5491 LR
Sint Oedenrode.

vrijdag 15-dec-2023 Jeugd Competitie 25m1p Ronde1 Landmans Unie 19:00 Jeugd Landmans Unie 1843:
Dopheiweg 5
5482 XZ Schijndel.
zondag 17-dec-2023 Competitie inhaal 25m1p Ronde1 Landmans Unie 10:30 Jeugd en Volwassen Landmans Unie 1843:
Dopheiweg 5
5482 XZ Schijndel.
zondag 7-jan-2024 overig 25m1p NHB beker Ronde 2 VZOD Volkel 10.00 Jelt, Adrie, Marchel en Henk. VZOD Volkel
Lagedijk 2a
Volkel
dinsdag 9-jan-2024 Competitie 25m1p Ronde2 Team 1:  Concordia St. Oedenrode.
Team 2 en individueel: Rozenjagers Eerde.
20:00 Jeugd en Volwassen Concordia:
Boskantseweg 77a
5492 VA St. Oedenrode.

De Rozenjagers Eerde:
Helterenbergstraat 2,
5466 Eerde.
vrijdag 12-jan-2024 Jeugd Competitie 25m1p Ronde2 L'Union Boxtel 19:00 Jeugd L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
zondag 14-jan-2024 Competitie inhaal 25m1p Ronde2 L'Union Boxtel 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
dinsdag 16-jan-2024 Competitie 25m1p Ronde3 Team 1:  Landmans Unie.
Team 2 en individueel: L'Union Boxtel.
20:00 Jeugd en Volwassen Landmans Unie 1843:
Dopheiweg 5
5482 XZ Schijndel.

L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel.
vrijdag 19-jan-2024 Jeugd Competitie 25m1p Ronde3 Ontspanning 19:00 Jeugd Ontspanning:
Bremhorst 8
5491 LR
Sint Oedenrode.
zondag 21-jan-2024 Competitie inhaal 25m1p Ronde3 Rozenjagers 10:30 Jeugd en Volwassen De Rozenjagers Eerde:
Helterenbergstraat 2,
5466 Eerde.
zaterdag 27-jan-2024 Competitie Indoor RK individueel        
zondag 28-jan-2024 Competitie Indoor RK individueel        
dinsdag 30-jan-2024 Competitie 25m1p Ronde4 Team 1:  L'Union Boxtel.
Team 2 en individueel: Ontspanning St. Oedenrode.
20:00 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel

Ontspanning:
Bremhorst 8
5491 LR
Sint Oedenrode.
vrijdag 2-feb-2024 Jeugd Competitie 25m1p Ronde4 Concordia 19:00 Jeugd Concordia:
Boskantseweg 77a
5492 VA St. Oedenrode.
zaterdag 3-feb-2024 Competitie Indoor RK Team        
zondag 4-feb-2024 Competitie Indoor RK Team        
zondag 4-feb-2024 Competitie inhaal 25m1p Ronde4 Amicitia Schijndel. 10:30 Jeugd en Volwassen Amicitia:
Sporthal de Dioscuren
Bunderstraat 6b
5481 KD Schijndel.
zondag 18-feb-2024 overig 25m1p Moubeker L'union Boxtel. 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
dinsdag 20-feb-2024 Competitie 25m1p Ronde5 Team 1:  Amicitia Schijndel.
Team 2 en individueel: Rozenjagers Eerde.
20:00 Jeugd en Volwassen Amicitia:
Sporthal de Dioscuren
Bunderstraat 6b
5481 KD Schijndel.

De Rozenjagers Eerde:
Helterenbergstraat 2,
5466 Eerde.
vrijdag 23-feb-2024 Jeugd Competitie 25m1p Ronde5 Landmans Unie 19:00 Jeugd Landmans Unie 1843:
Dopheiweg 5
5482 XZ Schijndel.
zondag 25-feb-2024 Competitie inhaal 25m1p Ronde5 Recht door Zee Gemonde. 10:30 Jeugd en Volwassen Recht Door Zee:
zaal De Schuif
Dropstraat 30
5293 AN Gemonde.
dinsdag 27-feb-2024 Competitie 25m1p Ronde6 Team 1: Amicitia Schijndel.
Team 2 en individueel: L'Union Boxtel.
20:00 Jeugd en Volwassen Amicitia:
Sporthal de Dioscuren
Bunderstraat 6b
5481 KD Schijndel.

L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel.
vrijdag 1-mrt-2024 Jeugd Competitie 25m1p Ronde6 Rozenjagers 19:00 Jeugd De Rozenjagers Eerde:
Helterenbergstraat 2,
5466 Eerde.
zondag 3-mrt-2024 Competitie inhaal 25m1p Ronde6 L'union Liempde. 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Liempde:
Heidezoom 2
Liempde.
dinsdag 5-mrt-2024 Competitie 25m1p Ronde7 Team 1:  Concordia St. Oedenrode.
Team 2 en individueel: L'Union Boxtel.
20:00 Jeugd en Volwassen Concordia:
Boskantseweg 77a
5492 VA St. Oedenrode.

L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel.
vrijdag 8-mrt-2024 Jeugd Competitie 25m1p Ronde7 L'Union Boxtel 19:00 Jeugd L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
zondag 10-mrt-2024 Competitie inhaal 25m1p Ronde7 Ontspanning 10:30 Jeugd en Volwassen Ontspanning:
Bremhorst 8
5491 LR
Sint Oedenrode.
zondag 7-apr-2024 overig 25m1p 184 jaar bestaan L'union L'union Boxtel. 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
zondag 14-apr-2024 overig 25m1p NHB beker Finale ronde     4 schutters  
zaterdag 20-apr-2024 Competitie 25m1p RK individueel        
zondag 21-apr-2024 Competitie 25m1p RK individueel        
zaterdag 4-mei-2024 Competitie 25m1p RK Team        
zondag 5-mei-2024 Competitie 25m1p RK Team        
zondag 13-okt-2024 Koning Schieten 25m1p   L'union Boxtel. 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
zondag 5-jan-2025 overig 25m1p Moubeker L'union Boxtel. 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel
zondag 6-apr-2025 overig 25m1p 185 jaar bestaan L'union L'union Boxtel. 10:30 Jeugd en Volwassen L'Union Boxtel
Molenwijkseweg 5a
5282 KA Boxtel